reklama

Kocierz otwiera stoki oraz SPA [VIDEO]

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 12.02.2021 18:30,

Zima w pełni, obostrzenia dotyczące stoków narciarskich odeszły w niepamięć. Dlatego też w piątek (12.02) odwiedziliśmy Kocierz Hotel&SPA, aby dowiedzieć się jak radzi sobie słynny kompleks.


Kocierz otwiera stoki oraz SPA [VIDEO]

Od soboty (13.02) na Kocierzu zaczną działać stoki dla gości hotelowych i lokalnych.

Stoki czynne są od godziny 9.00 do 16.00, a szkółka narciarska od 10.00 do 15.00.

Szkółka przyjmuje na zapisy. Wystarczy wcześniej zadzwonić pod numer telefonu 797 405 549, umówić się i odwiedzić Kocierz Hotel&SPA.

Do dyspozycji gości jest oczywiście wypożyczalnia, w której znajdziecie niezbędny do uskuteczniania zimowego szaleństwa sprzęt.

A już od piątku (12.02) rusza SPA - zabiegi dostępne są dla wszystkich, tak więc nie musisz rezerwować pobytu w hotelu aby zażyć relaksującego masażu (cała oferta SPA na stronie www.kocierz.pl)


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy