reklama

Kayah w Wadowicach, Kombi w Spytkowicach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.08.2021 10:00, foto: WCK
Sporo koncertów w najbliższy weekend w powiecie wadowickim.
Kayah w Wadowicach, Kombi w Spytkowicach
W weekend odbędą się Dni Andrychowa.


Ale nie jest to jedyna muzyczna propozycja na ten weekend.

W sobotę, 21 sierpnia nad Skawą w Wadowicach odbędzie się po raz pierwszy MOST Festiwal – rzeka muzyki – festiwal budowany na kanwie organizowanego przez wiele lat Reggae Mostu.

Pierwszym artystą, który wystąpi w sobotę wieczorem będzie Arek Kłusowski, pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz, osobowość sceniczna. Laureat 3 miejsca w programie telewizyjnym „The Voice of Poland” oraz autor letniego hitu „Idealny syn” oraz najnowszej piosenki Julii Wieniawy „Na darmo”.

Kolejną gwiazdą wieczoru będzie Mery Spolsky, która pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje… głównie do myślenia. Jej słowa są szczere, ubrane w mocne elektro-techno brzmienia i piosenkowe melodie.

Na koniec festiwalu wystąpi jedyna i niepowtarzalna Kayah – wybitna wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Postać niezwykle barwna, charyzmatyczna, która scenę rozgrzewa do czerwoności.

Bilety na wydarzenie w cenie 40 zł można zakupić przez stronę WCK oraz przez eBilet.pl.

Z kolei w Spytkowicach w powiecie wadowickim w niedzielę (22.08) podczas dożynek wystąpi zespół Kombi (niedziela , godz. 21:00). Szczegółowy program wydarzenia w Spytkowicach na plakacie poniżej.

.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 21.08.2021 13:32

A ktore to "kombi" Bo jedno to Kombi Łosowski (to ten łysy klawiszowiec który formalnie założył Kombi) a drugie to Kombii ze Skawińskim (wokalista)