reklama

Karolina Fryt laureatką kolejnego konkursu

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.09.2020 17:10, PG
Posłuchajcie autorskiego utworu młodej andrychowianki.
Karolina Fryt laureatką kolejnego konkursu
Andrychowianka Karolina Fryt została laureatką eliminacji rejonowych 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Turnieju Poezji Śpiewanej.

Po przejściu pierwszego etapu (eliminacje miejskie - Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy - Kraków), wzięła udział w eliminacjach rejonowych OKR-u, który odbył się w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie 14 września br.

Karolina wykonała autorski utwór pt. "Czas ucieka" oraz kompozycję Grzegorza Tomczaka „Szukałem Cię wśród jabłek” do słów Michała Zabłockiego w aranżacji Dariusza Wilka.


W eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się na scenie im. St. Wyspiańskiego Akademii Sztuk Teatralnych weźmie udział już 22 września

Karolina ma 16 lat i jest uczestniczką zajęć wokalno-aktorskich w WDK w Targanicach, a także uczennicą V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie.
Na scenie występuje od 9 roku życia. Autorka tekstów i kompozytorka. Gra na pianinie i ukulele. Bierze udział w licznych konkursach wokalnych, teatralnych i recytatorskich odnosząc znaczące sukcesy.Do jej największych osiągnięć należą m.in.: udział w The Voice Kids Poland, Nagroda w XIII Konkursie Piosenki Poetyckiej „Sentymenty” w Pszczynie, Nagroda Talent Małopolski oraz występ w Piwnicy pod Baranami.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy