reklama
reklama

Kamil Studnicki z Andrychowa gwiazdą produkcji TVP

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 08.10.2019 12:20, PG
Kamil Studnicki z Andrychowa gwiazdą produkcji TVP

25 – letni Kamil Studnicki z Andrychowa to aktor, który jest wychowankiem andrychowskiego centrum kultury oraz absolwentem LO Andrychów i Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Kilka dni temu mogliśmy go zobaczyć w trzecim sezonie serialowej produkcji TVP1 „Dziewczyny wojenne” w roli Hansa, młodego niemieckiego naukowca który ma pomóc w konstrukcji nowej broni. Ten odcinek można zobaczyć na platformie VOD: link

"Wojenne dziewczyny" to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych Polek - Marysi, Ewki i Irki.


Andrychowianin gra także doktora Domagałę w medycznym serialu "Echo Serca" emitowanym obecnie na TVP2.


Kamila będzie można też zobaczyć w innym wojennym serialu „Ludzie i bogowie” w TVP1, który będzie emitowany prawdopodobnie wiosną 2020 roku. Serial będzie opowiadał o dwóch egzekutorach, którzy zabijali niemieckich zdrajców podczas II wojny światowej.


foto: screen TVP VOD
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy