reklama

Kabaret Skeczów Męczących w lutym w Andrychowie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.01.2022 09:00, INFORMACJA PRASOWA
Kabaret Skeczów Męczących w lutym w Andrychowie

27 lutego 2022 r. o godz. 15:30 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie (ul. Szewska 7) KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH zaprezentuje program „POLSKA MISJA KOMICZNA”.

O co chodzi?

"Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami?
Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to, jacy jesteśmy – to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże Wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

W lekkim stanie nieważkości, poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo."


Ceny biletów: 100 zł; 90 zł; 80 zł
Organizator: ESKANDER
Sprzedaż biletów: BIURO MDK w Andrychowie (pn. – pt.: 8:00 – 16:00), ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

Bilety online: www.kabaretowebilety.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy