Kabaret JURKI W Wadowicach. Bilety do wygrania [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.02.2019 10:40, red
Zaproszenia czekają.
Kabaret JURKI  W Wadowicach. Bilety do wygrania [AKTUALIZACJA]

22 marca 2019 roku, o godz. 19:00 w Wadowickim Centrum Kultury wystąpi kabaretu „Jurki”,

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Wadowickim Centrum Kultury oraz na stronie internetowej biletynakabarety.pl

Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Od 1994 bawi publiczność. W skład kabaretu wchodzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin – 4 indywidualności sceniczne. Artyści kabaretowi potrafią doskonale nawiązać kontakt z publicznością. Ich programy są dynamiczne, zabawne, z treścią i dużą ilością improwizacji.

O programie Last Minute
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi … tik tak tik tak tik tak….

xxx

Dla naszych Czytelników mamy konkurs. Do wygrana cztery zaproszenia na ten występ.

Wystarczy napisać krótkie uzasadnienie: dlaczego warto wybrać się na kabaret "Jurki"? Odpowiedź na pytanie konkursowe należy przesłać na adres mailowy: [email protected] Mail musi zawierać odpowiedź na powyższe pytanie, numer telefonu, imię i nazwisko zgłaszającego. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu. Cztery najciekawsze, naszym zdaniem odpowiedzi, nagrodzimy biletami.

AKTUALIZACJA: Konkurs zakończony. Bilety wygrywają: pan Władysław, pani Emilia, pani Małgorzata, pan Grzegorz.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy