reklama

Już za chwileczkę, już za momencik, 1 września… rusza 30 sezon artystyczny

Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.09.2021 15:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
REWII DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWEJ „DINO” z ANDRYCHOWA
Już za chwileczkę, już za momencik, 1 września… rusza 30 sezon artystyczny
RUSZA 30 SEZON ARTYSTYCZNY

REWII DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWEJ „DINO” z ANDRYCHOWA

Co to oznacza???

Że będziemy tworzyć razem WIELKI KONCERT JUBILEUSZOWY, który odbędzie się już …..w czerwcu!!!

W naszych wspólnych planach jest również nowy, fantastyczny Musical, z bohaterami Disney’a, nowe, ciekawe choreografie, ale przede wszystkim wspaniała zabawa z tańcem i piosenką!

Dzieci i młodzież od 3 do 25 roku życia, która zechce stać się częścią tych projektów, zapraszamy do kliknięcia w poniższy link, który skieruje Was do formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciyUX8HSkong4NI6QrYJg5OHNDuDTd7DGCK6Lzo_JaHEeOyg/viewform

Nasza Rewia to nie tylko zajęcia taneczne, jak hip-hop, taniec współczesny, ale również zajęcia wokalne. U nas można połączyć obie te pasje i uczestniczyć zarówno w jednych, jak i drugich zajęciach, przez co dziecko rozwija się wszechstronnie !!!


Mamy się czym pochwalić, ponieważ w tym roku zaprosimy Was do naszego DINO DANCE STUDIO, wyposażonego w nowy sprzęt:

- materace i ścieżki gimnastyczne

- drążki baletowe i lustra

- gumy do ćwiczeń i ciężarki

Przejście w przód - AirTrack:


Przejście w tył - AirTrack:


Mini Band:


Ciężarki:


Drążki:

Nasza „DINUSIOWA RODZINKA” zaprasza Was do przeżywania wielkich przygód i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Nasi instruktorzy dzięki odpowiedniemu wykształceniu będą tworzyć choreografie w różnych stylach tanecznych, tj: taniec nowoczesny (hip-hop), współczesny i jazzowy. Każdy z nich ma swój urok i na pewno każdy kto chce tańczyć odnajdzie u Nas własną drogę

Na zajęciach wokalnych poznacie swoje możliwości, które będziecie rozwijać pod okiem wykfalifikowanego pedagoga, uczyć się repertuaru dostosowanego do Was oraz przygotowywać materiał na Koncert Jubileuszowy.

Na zajęcia taneczne przychodzimy, żeby się czegoś nowego nauczyć, więc nie możemy mówić, że się nie nadajemy, bo nie umiemy tego, czy tamtego. Tańczyć może każdy, a my z pedagogicznym podejściem, uśmiechem i zabawą ułatwimy Wam każdy krok naprzód. Będziemy świętować wspólnie nasze sukcesy te małe i te duże, bo w DINUSIOWEJ RODZINCE wspieramy się nawzajem!

Kochane Dzieci!

Nasi Instruktorzy czekają na Was, pełnych energii i zapału do wspólnej pracy i zabawy. Nie ma znaczenia ile macie lat, a ile macie chęci do rozwijania swoich pasji !

Drogi Rodzicu!

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoje umiejętności pod okiem wykfalifikowanej kadry, na profesjonalnym sprzęcie i przygotowanych specjalnie do tańca salach w DINO DANCE STUDIO, to nie czekaj już dłużej i zgłoś do Nas swoje dziecko!

Dodatkowo Nasi podopieczni biorą udział w licznych projektach, warsztatach, występach i konkursach zdobywając liczne nagrody, a także można zobaczyć ich w internecie na Naszym kanale na YouTube, gdzie zaistnieli ostatnio jako gwiazdy wokalne oraz taneczne.

Tylko w zeszłym sezonie realizowaliśmy kilka ciekawych przedsięwzięć, a jedno, największe, obejrzało ponad 5 tysięcy osób. Dzieci i młodzież mogły przeżyć przygodę tworzenia teledysku, a więc piękne scenografie, układy, wokale i wiele emocji z tym związanych. Jeżeli chcesz, aby i Twoje dziecko zakosztowało Wielkiego Świata artystycznego, zapraszamy w Nasze szeregi !!! W planach mamy już kolejne duże projekty !

Nasz duży projekt - teledysk i piosenka świąteczna: https://www.youtube.com/watch?v=1m-AWT1zGAo

Nasz kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCGjqMBtz7PEKfb0FGXvL4Tw

Nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/rewia_dino_andrychow/

Nasza strona na Facebook’u: https://www.facebook.com/RewiaDINO
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy