reklama

Już w sobotę finał Mam Talent z udziałem Martynki z Barwałdu

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.11.2022 13:00, eł

Oglądajmy, trzymajmy za nią kciuki i głosujmy!

Już w sobotę finał Mam Talent z udziałem Martynki z Barwałdu

W półfinale tegorocznej, czternastej już edycji telewizyjnego programu „Mam Talent!” brało udział dwoje uczestników z powiatu wadowickiego, a także zespół z sąsiedniego suskiego. Z tego grona do finału awansowała tylko Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego, która z pełni zasłużyła, by dojść tak wysoko. Dziewczynka ma bowiem niesamowite zdolności. Choć trenuje zaledwie półtora roku, tańczy tak, jakby robiła to już od wielu lat.

Już w sobotę, 26 listopada można będzie zobaczyć, jak siedmiolatka poradzi sobie w finale konkursu. Choć konkurencja jest bardzo silna, Martynka ma spore szanse na wygraną. Nie tylko dlatego, że od jej występów trudno jest oderwać wzrok. Niesamowicie ujmująca jest jej naturalność i skromność. A to cechy, którymi z łatwością może podbić serca telewidzów, którzy w głosowaniu SMS-owym wyłonią zwycięzcę programu. Finałowy odcinek „Mam Talent!” rozpocznie się o 20.00. Program jest emitowany na antenie TVN.

Martynka Stawowy to uczennica pierwszej klasy szkoły podstawowej. Tańcem zainteresowała się dzięki swemu szesnastoletniemu bratu, który ma już na koncie wiele sukcesów w konkursach tanecznych. Jeżdżąc z nim oraz mamą do klubu Elita Dance Center i czekając, aż Mateusz skończy trening, przyglądała się, jak instruktorka Natalia Gap prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego. I zapragnęła tańczyć tak samo, jak ona... Więcej o Martynce pisaliśmy w artykułach: Skromna, ale ambitna. „Wiła się w tańcu jak wstążeczka” oraz Finalistka programu Mam Talent marzy o tym, by zostać instruktorką tańca.

Foto pod tytułem: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy