reklama

Jest już nowa książka pisarki z naszego regionu. Będą też egzemplarze dla naszych czytelników

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.10.2021 20:40, eł
To już piąta powieść bożonarodzeniowa Joanny Szarańskiej, a osiemnasta w jej całym dorobku.
Jest już nowa książka pisarki z naszego regionu. Będą też egzemplarze dla naszych czytelników

Czytelnicy książek Joanny Szarańskiej, autorki z Przytkowic w gminie Kalwaria Zebrzydowska, przyzwyczaili się już do tego, że pisarka serwuje im wyłącznie cykle powieściowe. Byliby niewątpliwie bardzo zawiedzeni, gdyby się okazało, iż znajomość z bohaterami którejś powieści muszą zakończyć na jednym tomie. Do tej pory zawsze mogli ją kontynuować przez co najmniej dwa kolejne.

Tym razem pisarka uraczyła ich drugim tomem bożonarodzeniowego cyklu, rozpoczętego przed rokiem powieścią „Kraina Zeszłorocznych Choinek. Kogo ta ciepła świąteczna książka zauroczyła, na pewno zechce przeczytać jej kontynuację – „Krainę Spełnionych Życzeń”.

Powieść miała swoją premierę 27 października, toteż można ją już kupić w księgarniach zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Ale można też poczekać i zdobyć ją za darmo u nas. Niebawem opublikujemy artykuł z recenzją książki i konkursem dla naszych czytelników, w którym nagrodą będzie właśnie „Kraina Spełnionych Życzeń”.

Jaka jest nowa bożonarodzeniowa powieść Joanny Szarańskiej? - Momentami szalona, czasem nostalgiczna, ciepła, wzruszająca... Taka moja. A teraz i moich czytelników. Mam nadzieję, że się z nią polubią – wyznaje pisarka.

Wydawca książki pisze o niej tak: „Jak co roku, wraz z początkiem grudnia, rozpoczynają się przygotowania do świąt. Nie inaczej jest w miasteczku, gdzie znajduje się sklepik Kraina Zeszłorocznych Choinek. Jego wnętrze wypełnia zapach imbirowych ciasteczek oraz świąteczna magia. Mieszkańcy chętnie odwiedzają to miejsce, jednak zajęci swoimi sprawami nie dostrzegają tego, co najważniejsze. Pojawienie się nieznajomego, który otwiera stragan z ozdobami na świątecznym kiermaszu, jeszcze bardziej ich dzieli. A przecież zbliża się czas spotkań i wspólnej radości… Czy świąteczna magia zadziała i tym razem? Jak zareagują mieszkańcy na zaproszenia, które znajdą na progach swoich domów? Ile życzeń spełni się w te święta? ”Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy