Jak nauka gry na instrumentach rozwija nasze dzieci

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.08.2019 17:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jak nauka gry na instrumentach rozwija nasze dzieci
Muzyka jest potrzebna każdemu człowiekowi do rozwoju wrażliwości, wyobraźni, wpływa na umysł, rozwija intelekt dzieci i młodzieży. Czynne jej uprawianie rozwija wiele cech oraz kształtuje usposobienie dziecka. Zakłada się, że wszyscy rodzimy się utalentowani - trzeba tylko ten talent odpowiednio pielęgnować i rozwijać.

Każde dziecko może nauczyć się grać tak, jak mówi - poprzez codzienne ćwiczenie i powtarzanie. Poprzez grę na instrumencie rozwijamy umiejętności manualne, naśladownictwo, koncentrację, pracę w grupie, samodzielność, pracowitość. Lekcje gry uczą logicznego myślenia oraz poszerzają wiedzę. Ważne jest zrozumienie zasady - uczę się grać i rozwijam się lepiej.

Obecnie edukacja muzyczna w szkołach powszechnych jest bardzo zaniedbywana. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży zapraszamy na lekcje gry i śpiewu. Razem zadbajmy o harmonijny rozwój dzieci.

Agencja All-Music prowadzi indywidualne lekcje gry na instrumentach takich jak: pianino, keyboard, gitara (elektryczna, klasyczna), ukulele, skrzypce, instrumenty dęte oraz LEKCJE ŚPIEWU.

Miejsca zajęć:
1. Oświęcim ul. Dąbrowskiego 70
2. Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach
3. Andrychów ul. Starowiejska 22b (budynek UP)
4. Zator, Plac Kościuszki 7 (dom parafialny)
5. Kalwaria Zebrzydowska ul. Adama Mickiewicza 4

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, dzwoniąc pod numer telefonu oraz +48 606 590 325 oraz pisząc na adres e-mail: [email protected] Zapraszamy na www.all-music.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy