reklama

Jacek Stuglik już po szóstym odcinku w Bake Off - Ale Ciacho

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.04.2018 09:15, red
Występujący w telewizyjnym programie kulinarnym Bake Off - Ale Ciacho Jacek Stuglik z Andrychowa ciągle w walce o główną nagrodę.
Jacek Stuglik już po szóstym odcinku w Bake Off - Ale Ciacho
Bake Off - Ale Ciacho to program kulinarny emitowany w niedzielne popołudnia w TVP 2. W tej edycji w programie uczestniczy Jacek Stuglik, nauczyciel i ochroniarz z Andrychowa.

Idzie mu znakomicie. Przeszedł już 6 odcinków, a po każdym odpadał jeden z uczestników.

W ostatnim odcinku uczestnicy wykonywali m.in. takie kulinarne słodkie cuda.- Most może nie jest idealnie wykończony ale naprawdę bardzo trudny po sklejeniu i złożenie elementów by trzymały się w miejscu. Ale jestem dumny, bo rezultatem jest że wchodzę do 7 odcinka gdzie nastąpi walka o wejście do ćwierćfinału - komentuje Jacek Stuglik

Główną nagrodą w programie jest 50 tys. zł. Andrychowianin ciągle jest w grze.

Szósty odcinek programu można obejrzeć tutaj: https://vod.tvp.pl/video/bake-off-ale-ciacho,odc-6iv,36442109


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 09.04.2018 12:08

Nie wiem czy dla Totalnych dobrą reklamą jest jak ich wyborca pokazuje ciągle brak inteligencji .................. Ale za to wiem że to dobrze dla Polski więc nie przestawaj............... :-)

xpek, 09.04.2018 11:39

nie wiem czy to jest dobra reklama uczestniczyć w programie w TVPIS