reklama

IRA na Dniach Kęt [PROGRAM IMPREZY]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.07.2016 18:40, (red)
Zespół IRA będzie główną muzyczną gwiazdą tegorocznych Dni Kęt. Impreza rozpoczyna się już w piątek.
IRA na Dniach Kęt [PROGRAM IMPREZY]

W dniach od 15 do 17 lipca na Stadionie TS Hejnał odbędzie się wielkie Święto Miasta - Dni Kęt 2016. Będą to dni wypełnione koncertami, występami artystycznymi oraz atrakcjami dla małych i dużych.

 

Muzycznymi gośćmi tegorocznych Dni Kęt będą w sobotę: zespół IRA, obchodzący w tym roku 30-lecie działalności oraz Natalia Szroeder, Krzywa Alternatywa oraz w niedzielę - PM2 Collective.

 

Na scenie zaprezentuje się także kabaret CIACH. W ramach Dni Kęt organizatorzy zapraszają także na seanse kina plenerowego, dyskoteki i szereg innych atrakcji.

 

Zobaczcie program imprezy.

 

W piątek podczas Kina Plenerowego na stadionie Hejnału filmy wyświetlane  będą na ekranie LED-owym o powierzchni 16,4 m2.

Do dyspozycji widzów przygotowano 100 leżaków (w przypadku deszczu zostaną rozłożone pod wiatą).

 

Zobaczcie repertuar.

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

asquit, 14.07.2016 07:48

ciekawe ile kęty popłyną na tej imprezie,wszystko na koszt podatnika a mnie to w ogóle nie interesuje jakiś festyn na stadionie a musze płacić. w andrychowie to przynajmniej kto chce to kupuje sobie bilet i to są zasady OK

normalny, 13.07.2016 22:36

da się panie burmistrzu super zorganizować imprezę da się tylko szkoda ze nie w Andrychowie bo tu się nie da