reklama
reklama

Iluzjonista ADRIAN MITORAJ w lutym w andrychowskim Domu Kultury

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.01.2023 13:30, INFORMACJA PRASOWA
Magic Mitoraj, czyli Adrian Mitoraj to jeden z najlepszych iluzjonistów. Twórca spektakli iluzji dla największych parków rozrywki w Polsce. Wielokrotnie występował w Niemczech i Szwajcarii. Tym razem pojawi się w Andrychowie! Zapraszamy na "Pokaz iluzji dla całej rodziny" 3 lutego (piątek) w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Bilety już w sprzedaży.
Iluzjonista ADRIAN MITORAJ w lutym w andrychowskim Domu Kultury

Podczas rodzinnego przedstawienia zobaczycie ponad 70 minut spektakularnych efektów z pogranicza dziecięcych marzeń. To show, które łączy pokolenia. Doskonała muzyka, gra aktorska. Wszystko po to, aby wprowadzić widzów w inny wymiar dostarczanej rozrywki. Interaktywne widowisko, podczas którego wszyscy czarują razem z prestidigitatorem.

W programie będzie można zobaczyć:

  • przenikanie ciała przez dziesięć stalowych obręczy
  • liczne lewitacje
  • taniec jedwabnej chusty
  • znikanie i pojawianie się przedmiotów
  • …i wiele innych niesamowitych sztuczek!

Salwy śmiechu, emocje, duże iluzje. Opad szczęki gwarantowany! Pokaz zarówno dla dzieci i dorosłych. Wiek od 5 lat do 10000000000 lat ….:)

Organizator: STUDIO ARTYSTYCZNE „MITORAJ” Adrian Mitoraj

Ceny biletów: 59 zł (normalny); 39 zł (ulgowy – dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż.)

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

Bilety online:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy