Hitowe reality show TVP - 'Sanatorium miłości' kręcone w naszym regionie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.01.2020 14:35, PG
Bohaterowie uczestniczą w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach z gospodynią programu Martą Manowską.
Hitowe reality show TVP - 'Sanatorium miłości' kręcone w naszym regionie

5 stycznia br. w TVP1 rozpoczął się drugi sezon programu „Sanatorium miłości”. Uczestników tego nietypowego reality show pokochali widzowie Telewizji Polskiej.

W sanatorium Równica w Ustroniu spotkało się sześć Pań oraz sześciu Panów. Wszyscy po 60 – tym roku życia. Bohaterowie uczestniczą w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach z gospodynią programu Martą Manowską.

Jest i lokalny akcent programu. Otóż seniorzy na jedną wycieczek wybiorą się do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze oraz na lotnisko w Gierałtowiczkach.

Odcinki programu są emitowane w każdą niedzielę o godz. 21:15 w TVP1 a odcinek z naszego regionu ma być wypuszczony na początku lutego.

W zwiastunie programu umieszczono ujęcia z naszych okolic:Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy