reklama
reklama

Gwiazda muzyki w Andrychowie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.10.2022 13:06, DK

Będą tylko cztery takie koncerty w całej Polsce!

Gwiazda muzyki w Andrychowie

Ralph Kamiński - gwiazda muzyki, autor takich hitów jak „Wszystkiego najlepszego” czy „Kosmiczne Energie”, w trakcie minitrasy koncertowej po restauracjach McDonald’s w całej Polsce odwiedzi również Andrychów.

Wokalista Ralph Kamiński został ambasadorem nowej akcji reklamowej sieci restauracji McDonald's. Artysta zaprasza na "bal w Maku". Kameralne koncerty Ralpha Kamińskiego odbędą się 9 listopada w Sosnowcu, 13 listopada w Nowym Dworze Gdańskim, 15 listopada we Włocławku oraz 20 listopada w Andrychowie.

Jak zdobyć bilety na to wydarzenie? Żeby wygrać bilet, należy wziąć udział w quizie, który ruszy już 26 października. Śledźcie najnowsze informacje o wydarzeniu w aplikacji mobilnej McDonald’s.


Foto: screenshot z wideo promującego "Bal w Maku"

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 19.10.2022 21:34

Kompletny upadek dobrego gustu i obyczajów kicz, i badziew rządzi w McD a redakcja ma super temat na artykuł ...REFLUKS !!!

jaskinek, 19.10.2022 18:01

Takie pytanko.Gwiazda czego?I kto to???