Grupa teatralna Antrakt zaprasza na pełen tajemnic spektakl

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.02.2019 11:50, INFORMACJA PRASOWA
Grupa teatralna Antrakt zaprasza na pełen tajemnic spektakl

"POPRAWKA, czyli jak się pozbyć narzeczonej" - to komedia o tym, że miłość nie ma terminu przydatności i może zdarzyć się w każdym wieku. On, starszy mężczyzna po rozwodzie. Ona, piękna i pełna energii dwudziestodwuletnia dziewczyna, gustująca w różowym futerku. Co ich połączyło? Miłość ? A może pieniądze? Czy znajomość młodej Kiki z 67-letnim Zygmuntem ma szanse na przetrwanie, gdy tuż za ścianą stoi nadopiekuńcza i zrozpaczona córka Barbara? Tego wszystkiego dowiecie się już niebawem.

Grupa teatralna Antrakt zaprasza na pełen tajemnic spektakl, według scenariusza Bożeny Kupis-Kucharskiej oraz w reżyserii Grupy Antrakt. Jeżeli chcesz się z nami porwać w świat ciągłego śmiechu koniecznie przyjdź na premierę, która odbędzie się 16.02.2019 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Kętach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy