reklama

Grudniowe wieczory w Księgarni TuCzyTam Kęty

, Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.12.2019 13:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Księgarnia TuCzytam w Kętach zaprasza na ostatnie już w tym roku spotkania autorskie:

Grudniowe wieczory w Księgarni TuCzyTam Kęty

03.12.2019 godz. 18:00 - spotkanie wokół książki "W starym kinie Stanisława Janickiego" z udziałem autora książki Andrzeja Pacuły oraz bohatera książki Stanisława Janickiego. To będzie niezwykłe spotkanie połączone z projekcją filmu dokumentalnego w reżyserii Stanisława Janickiego.

04.12.2019 godz. 18:00 - spotkanie z dr Grażyną Pająk, autorką m.in. "Każdy kęs ma znaczenie". Pani doktor - legenda polskiej dietetyki - podzieli się z nami swoją wiedzą o zdrowym odżywianiu, zdrowym stylu życia.

13.12.2019 godz. 11:00 - spotkanie autorskie z Anielą Cholewińską-Szkolik, autorką m.in. bardzo lubianej przez dzieci serii o Misi i jej małych pacjentach.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Obowiązują na nie zapisy telefoniczne: 695 670 614 lub osobiście w księgarni w Kętach.

Oprócz spotkań autorskich organizujemy także tematyczne zajęcia czytelnicze oraz seanse filmowe. Są to spotkania otwarte, ale mogą to być również spotkania dla grup zorganizowanych, po wcześniejszym ustaleniu daty oraz tematu zajęć.

Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi wydarzeniami, zachęcamy do polubienia i obserwowania naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/ksiegarniatuczytam/ gdzie informujemy o wszystkich zbliżających się spotkaniach.

Spotkania są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy