reklama

Grand Prix dla Dino. Sukces zespołu z Andrychowa [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.03.2020 17:00, DK
III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO, GOLD CONTEST w Zabrzu.
Grand Prix dla Dino. Sukces zespołu z Andrychowa [FOTO]

W miniony weekend (7-8.03) w Zabrzu odbył się III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO, GOLD CONTEST. Andrychów reprezentowało 5 grup Rewii Dziecięco-Młodzieżowej „DINO”: Dinusie 1, Dinusie 2, Małe Dino 1, Małe Dino 2 i najstarsza grupa reprezentacyjna DINO. Rywalizacja była zacięta, a poziom pokazów tanecznych bardzo wysoki!

Tym bardziej cieszy SUKCES grupy DINO, która zdobyła najwyższą nagrodę - GRAND PRIX FESTIWALU w kategorii Etiuda Taneczna.

-To ogromny sukces, którego nie spodziewaliśmy się, dlatego informacja o nagrodzie dotarła do nas już w szatni, kiedy zbieraliśmy się do autobusu - mówią tancerki grupy DINO.

Festiwal był na najwyższym poziomie, co nie przeszkodziło pozostałym grupom (Małego Dino 1 i Małego Dino 2) w zajęciu bardzo wysokiego 4 i 6 miejsca.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że ogromna praca, jaką włożyłyśmy w przygotowanie tej choreografii, została doceniona przez Jury, tak wysoką nagrodą! Chcemy podziękować Pani - Annie Dovganowskiej (z Lwowa przyp.red), za stworzenie przepięknej i ciekawej choreografii! - dodają przedstawiciele grupy DINO.


Zdjęcia: Elżbieta Rozumecka




Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zefko, 11.03.2020 23:22

BRAWO !!!