Gra terenowa 'Dookoła Świata'. Do wygrania zaproszenia do Parku Miniatur i Warowni w Inwałdzie [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.08.2019 09:00,
Gra terenowa 'Dookoła Świata'.  Do wygrania zaproszenia do Parku Miniatur i Warowni w Inwałdzie [AKTUALIZACJA]

Udział w grach terenowych to nie tylko atrakcyjna forma spędzania czasu, osobiste doświadczenia, ale również możliwość zmierzenia się z czymś nieznanym.

W dniach 16, 17, 18 sierpnia w Parku Miniatur w Inwałdzie na zwiedzających będzie czekać gra terenowa edukacyjno – turystyczna. Do uczestnictwa w niej zapraszamy nie tylko zapalonych obieżyświatów, ale również całe Rodziny, które dzięki zaangażowaniu spędzą w naszym Parku niezapomniane chwile. Nasi Goście przekonają się, że zwiedzanie może stać się ciekawą przygodą, a nie tylko spacerem pomiędzy miniaturami.

Nasza zabawa - quest „Dookoła Świata” zawiera zagadki w postaci zabawnych rymowanek, dzięki którym nasi Goście będą mogli rozwiązać postawione przed nimi zadanie. Czytając i rozwiązując wierszowane wskazówki uczestnicy wędrują po całym Parku Miniatur i poznają różne ciekawostki dotyczące poszczególnych budowli i krajów z których pochodzą. Podczas gry będzie trzeba wykazać się aktywnością i spostrzegawczością. Po rozwiązaniu ostatniej rymowanki biorący udział w zabawie odbierają nagrodę we wskazanym na queście miejscu.

Gra terenowa w postaci questu zawiera w sobie elementy nauki i zabawy, a po rozwiązaniu hasła potwierdzającego przebycie wyznaczonej trasy, gwarantuje rodzinną satysfakcję. Karty z questem dostępne będą w kasie biletowej, przed wejściem na teren Parku Miniatur.

Konkurs : do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na quest „Dookoła Świata”. Wystarczy na adres [email protected] przesłać odpowiedź na pytanie(hasło) : Jaka nowa atrakcja związana ze starożytnymi Chinami pojawiła się w Parku Miniatur w sezonie 2019 ?

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach od 16.08 - 18.08.2019


Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

AKTUALIZACJA. Konkurs rozstrzygnięty. Wejściówki zdobywają:

Gabriela Borgosz
Kamil Talaga
Paweł Marszałek
Jakub Szafraniec
Marcin Gumos
Magdalena Jankowska
Tomasz Ślaski
Paulina Witkowicz
Marcin Matus
Renata Babińska


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy