reklama

Gospodynie z gminy Andrychów z potrawami świątecznymi [VIDEO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.12.2020 16:00, PG
Co roku gospodynie ze stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich organizowały wydarzenie, podczas którego odbywał się konkurs na potrawy świąteczne. Z powodu pandemii, w tym roku, impreza nie mogła się obyć. Jednak gospodynie postanowiły wszystko przygotować w wersji video.
Gospodynie z gminy Andrychów z potrawami świątecznymi [VIDEO]

W ramach realizacji programu „Konkurs Potraw Regionalnych Stół Wigilijny 2020” Gospodynie Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Andrychowie przygotowały prezentację filmową dotyczącą regionalnych tradycji wigilijnych.

Co i dlaczego powinno znaleźć się na tradycyjnym stole wigilijnym? W prezentowanym materiale znajdziecie opis symboliki wigilijnego stołu oraz wspomnienia z rodzinnych spotkań przy wigilijnych stołach Gospodyń, a także garść przemyśleń dotyczących tegorocznej, szczególnej wigilii!

Są też porady kulinarne. Sami zobaczcie


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy