Gospodynie na wesoło świętowały Dzień Matki. Bez wzruszeń jednak się nie obyło! [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.05.2019 19:00, PG
Impreza odbyła się w domu kultury w Sułkowicach - Łęgu.
Gospodynie na wesoło świętowały Dzień Matki. Bez wzruszeń jednak się nie obyło! [FOTO]

W piątek (24.05.) wiejskim domy kultury w Sułkowicach – Łęgu panie ze Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich wspólnie świętowały zbliżający się Dzień Matki.

Spotkanie prowadziła szefowa stowarzyszenia Czesława Wojewodzic a dla pań wystąpiły dzieci i młodzież uczęszczająca na co dzień na zajęcia do WDK. Spotkanie uświetnił także chór z Koła Gospodyń Wiejskich z Sułkowic – Łęgu.

Życzenia wszystkim mamom złożył burmistrz Andrychowa Tomasz Żak. Podczas imprezy odbył się także pokaz mody zorganizowany przez producenta polskiej odzieży damskiej firmę Stima a panie mogły w międzyczasie zakupić sobie sukienki. W roli modelek wystąpiły same gospodynie!

Zobaczcie, jak było:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy