reklama

Galeria Big Andrychów świętuje w piątek i w sobotę zmianę nazwy [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Gospodarka, Wiadomości, 11.05.2023 07:00,
Na piątek i sobotę galeria szykuje niespodzianki, koncerty i mnóstwo pysznego jedzenia.
Galeria Big Andrychów świętuje w piątek i w sobotę zmianę nazwy [AKTUALIZACJA]
Już 12 i 13 maja (piątek - sobota) na klientów dotychczasowej Galerii Andrychów czeka mnóstwo atrakcji z okazji zmiany nazwy galerii na BIG Andrychów. W sobotę (13.05) na terenie galerii odbędzie się koncert Patrycji Markowskiej. Początek koncertu planowany jest o godz. 18:00 - informują organizatorzy wydarzenia.

- Wśród atrakcji nie zabraknie niespodzianek, prezentów i różnorodnych smakołyków. Dwudniowa impreza będzie pełna muzyki na żywo, efektownych występów tanecznych i dobrej zabawy dla całych rodzin. Na tych, którzy przybędą do BIG Andrychów 13 maja, czeka atrakcja specjalna – tego popołudnia pojawi się tam znana polska gwiazda, której występ z pewnością zrobi wrażenie. Dodatkowo w tych dniach na klientów czekają niezwykle atrakcyjne promocje, które przygotują dla nich najemcy galerii - informuje administracja galerii.

Rebranding jest wynikiem zmiany właściciela galerii, którym od października ubiegłego roku jest BIG SHOPPING CENTERS LTD. Zmiana obejmie oznakowanie oraz logotypy zgodnie ze standardami stosowanymi przez tę firmę na całym świecie.


foto: materiały prasowe

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy