Gabrysia Katzer w Szansie na Sukces dla dzieci [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.09.2019 16:15,
Lokalny akcent na ogólnopolskiej antenie.
Gabrysia Katzer w Szansie na Sukces dla dzieci [AKTUALIZACJA]

W niedzielę (22.090 o godz. 15:15 w programie „Szansa na sukces dla dzieci” w TVP2 wystąpiła Gabriela Katzer, mieszkanka gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Program wyłoni reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2019. Gabrysia Katzer wystąpiła w trzecim, ostatnim półfinałowym odcinku programu. Gościem specjalnym był zespół Zespół Papa D.

Występ był bardzo udany. Paweł Stasiak z zespołem Papa D. zdecydowali, że najlepszą interpretację piosenki zaprezentowała właśnie Gabriela Katzer. Młoda piosenkarka dołączyła do grona finalistek Szansy na sukces.

Trójka zwycięzców półfinałów zmierzy się w ostatecznej potyczce o miano reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2019 podczas finału na żywo, 29 września.

Więcej: https://eurowizja.org/szansa-na-sukces-dla-dzieci-uczestni…/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy