reklama

Ewa Wachowicz na inauguracji WUTW. Opowie o...

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.09.2021 12:02, INFORMACJA PRASOWA
Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku po długiej przerwie wznawia swoją działalność. Gościem honorowym inauguracji roku akademickiego będzie znana i lubiana szerokiej publiczności Ewa Wachowicz. Miss Polonia opowie o Koronie Wulkanów Ziemi!
Ewa Wachowicz na inauguracji WUTW. Opowie o...

Pandemia i obostrzenia sanitarne uniemożliwiły działalność Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po rocznej przerwie blisko 200 studentów weźmie udział w uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego. Po inauguracji Ewa Wachowicz podzieli się z publicznością swoją niezwykłą pasją jaką jest wędrówka po wulkanach Ziemi i opowie o innych, głównie kulinarnych zamiłowaniach.

Spotkanie w sali teatralnej WCK jest otwarte dla szerszej publiczności. Darmowe wejściówki na spotkanie WUTW wciąż są dostępne w sekretariacie WCK.

Rozpoczęcie roku akademickiego i spotkanie z Ewą Wachowicz odbędzie się 4 października, godz. 17:00 w sali teatralnej.

Ewa Wachowicz - Miss Polonia 1992, III Miss World 1992 i Miss World University 1993. Studiowała w krakowskiej Akademii Rolniczej i Akademii Ekonomicznej. Przez 472 dni pełniła funkcję rzecznika prasowego w rządzie Waldemara Pawlaka. Za słynne słowa: „Premierowi się nie odmawia” otrzymała „Srebrne Usta” w plebiscycie radiowej „Trójki”. Ewa Wachowicz jest producentką TV, związana z telewizją Polsat, specjalizującą się w tematyce kulinarnej.

źródło: WCK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy