reklama

Dziś rozpoczynają się ferie. Co przygotowano dla najmłodszych?

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.01.2021 08:21,

Wadowickie Centrum Kultury organizuje ekoFERIE online.

Dziś rozpoczynają się ferie. Co przygotowano dla najmłodszych?

Z powodu pandemii koronawirusa instytucje kultury działają w ograniczonym zakresie. Nie odbywają się ostatnio zajęcia stacjonarne. Wadowickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież od 3 do 19 roku życia do udziału w urozmaiconym, multidyscyplinarnym programie zajęć feryjnych online. Pod okiem doświadczonych, inspirujących do kreatywnych poszukiwań instruktorów, ferie miną w ciekawy sposób i pozostawią po sobie niezwykłe wspomnienia.

- Podczas zajęć wykonamy ekomagnesy, ekomebelki a nawet ekoprezenty z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Chcemy zainspirować dzieci i młodzież do ponownego wykorzystywania materiałów w duchu eko i zero waste – mówią animatorki z WCK.

Sprzedaż biletów na zajęcia rozpoczęła się 1 stycznia, poprzez stronę internetową www.wck.wadowice.pl (zakładka „kup bilet”). Koszt zajęć oscyluje między 10 a 15 zł.

Zajęcia odbywać się będą wyłącznie ONLINE na platformie ZOOM lub poprzez inny komunikator wyłącznie dla osób, które kupią bilet najpóźniej dzień przed planowanymi warsztatami do godziny 15:00.

Pakiety na warsztaty manualne będą do odebrania w sekretariacie WCK, z wyłączeniem warsztatów ekopodróże w tym przypadku pakiety będą do odebrania w Muzeum Miejskim.

Więcej informacji na stronie www.wck.wadowice.pl lub pod numerem telefonu 33 823 31 56.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy