Dwie wielkie imprezy na Rynku w Wadowicach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.05.2019 17:20, PG
Wystąpią m.in. Mietek Szcześniak i Darek Malejonek a wydarzenie poprowadzą Małgorzata i Paweł Królikowscy.
Dwie wielkie imprezy na Rynku w Wadowicach

Za kilka dni w Wadowicach odbędą się dwie wielkie imprezy. W piątek (17.05.) z okazji Dnia Strażaka przez miasto przejdzie uroczysta defilada.

Uroczystość rozpocznie się o 15:00 mszą św. w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Następnie będzie miał miejsce uroczysty apel na rynku a potem defilada i przemarsz pododdziałów marszowych i zmotoryzowanych. O godz. 17:45 rozpocznie się także piknik strażacki.

Z kolei w sobotę (18.05.) z okazji 99. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II odbędzie się wyjątkowe widowisko muzyczne "Decalogue".

Na wadowickim rynku zagrają: Mietek Szcześniak, Levi Sakala, Darek Malejonek MALEO, Andrzej Lampert, Marcin Spenner & Piotr Łukaszewski, Father Stan Fortuna - Francesco Productions, Józef Skrzek, Marcin Pospieszalski, Adeb Chamoun Trio, Jan Trebunia-Tutka, Orkiestra Filharmonii Śląskiej oraz Polski Chór Kameralny pod batutą maestro Jana Łukaszewskiego.

Wydarzenie poprowadzą Małgorzata i Paweł Królikowscy.
Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy