reklama

Dwie nowe premiery w Energylandii. Zobaczcie [FOTO, VIDEO]

, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 28.06.2022 14:30, DK / WB
Gigantyczne koło młyńskie i nowa część Water Parku z 16 zjeżdżalniami już dostępne dla turystów.
Dwie nowe premiery w Energylandii. Zobaczcie [FOTO, VIDEO]

We wtorek (28.06) w Energylandii w Zatorze otwarto dwie kolejne nowości.

To olbrzymie koło młyńskie Wonder Wheel.

- Jest to jedno z największych kół młyńskich w Polsce, mierzące 53 metry wysokości, zabrać może jednorazowo aż 240 pasażerów, podzielonych na 30 klimatyzowanych gondol, po 8 osób. Dzięki zamkniętej formie gondol, każda z nich może zabrać nawet najmłodszych Gości w niezwykłą podróż ponad wszystkie atrakcje Parku, przynosząc tym samym zapierający dech w piersiach widok - informuje rzecznik prasowy Energylandi Kris Kojder.


Gondole poruszają się przeciwnie do kierunku wskazówek zegara, osiągają delikatną prędkość około 1,5 m/s, czyli około 5,4 km/h!

We wtorek miała także premiera kolejnej, już czwartej części Water Parku. Bamboo Bay, bo o nim mowa to miejsce, które wzbogaci Park Rozrywki Energylandia o kolejne 16 zjeżdżalni i blisko 1200 m2 powierzchni.

Zobaczcie nagranie:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy