reklama

Dożynki gminne w Zagórniku [FOTO]

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 10.09.2022 16:07,
Zagórnik jest w tym roku gospodarzem Dożynek Gminy Andrychów.
Dożynki gminne w Zagórniku [FOTO]

W sobotnie (10.09) popołudnie do Zagórnika z tradycyjnymi wieńcami dożynkowymi przyjechali przedstawiciele wszystkich sołectw gminy. Wydarzenie rozpoczęło się od korowodu dożynkowego. Następnie odprawiona została msza dożynkowa.

W programie jest festyn dożynkowy, występy artystyczne, a na zakończenie - zabawa.

Podczas dożynek odbywają się także akcje dla Oliwierka z Wadowic (u którego zdiagnozowano SMA1): zbiórka pieniędzy, kiermasz ciast i zabawek prowadzone przez wolontariuszy.


foto: WB

Więcej zdjęć:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mega-fon, 11.09.2022 11:21

Zakończmy te spory głupie, przyjdą mrozy to zobaczymy, gdzie będziemy, ja już wiem, w czarnej d....

tomekх, 11.09.2022 09:35

Jak nie mam ? proszę bardzo: pozabierać 500+, 300+, zerowy PIT dla młodych, 13 emeryturę, 14 emeryturą, zlikwidować wszystkie tarcze, zlikwidować dodatek węglowy gazowy peletowy itd.itd.itd. przywrócić podatki jakie były za PANA Donalda, wprowadzić małżeństwa jednopłciowe z możliwością adopcji, wprowadzić aborcję i eutanazję na życzenie, zasypać przekopaną mierzeję, przyjąć EURO itd. mało Ci ?

bonifacy, 11.09.2022 01:07

Jak nie masz programu tomex i tak naprawde nie wiesz co chcesz zrobić w Polsce oprócz tego że chcesz wygrać wybory a do tego podnosisz kwestie aborcjii i legalizacjii związków partnerskich bo chcesz zrobić krzywde pisowi.To już poległeś razem z donkiem.

tomekx, 10.09.2022 23:34

To tuż jest koniec tych kłamstw z ambony kościelnej i sejmowej.Polacy odzyskają po waszej przegranej wolność

tomekx, 10.09.2022 23:32

Pisowcy teraz do każdego się przytulają bo doskonale że przerżną wybory i wielu z ich pójdzie .Nawet czwernik

FeelFree, 10.09.2022 22:19

"Kiedy religia i polityka jadą na tym samym wozie, ci, co powożą, wierzą, że nic nie może im stanąć na drodze. Zaczynają pędzić na łeb na szyję... i nie pamiętają, że pędzącemu na oślep człowiekowi ukazuje się przepaść, kiedy już jest za późno." Frank Herbert, Diuna

bonifacy, 10.09.2022 21:13

Przepraszam czy dobrze widze i na zdjęciach jest poseł z platformy no przecież donald jasno powiedział że nie widzi na swoich listach gości którzy nie są za aborcją do 12 tygodnia ciązy na życzenie.Poprawcie mnie może zdjęcia są nie jasne, kto go zaprosił na dożynki a gdzie społeczna nauka kościoła.

Skalpel, 10.09.2022 20:29

"Bolszewicy na mszy W pierwszych rzędach siedzą Całują sutannę I opłatki jedzą A ksiądz ich przytula I garnie do siebie Sbeków, kapusiów Co chcą miejsca w niebie" Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,piersi,bolszewicy_na_mszy.html