Dom Kultury zaprasza na imprezę z okazji Dnia Dziecka

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.05.2018 08:00, DK Kęty
Impreza odbędzie się 2 czerwca,. Szczegóły na plakacie.
Dom Kultury zaprasza na imprezę z okazji Dnia Dziecka

Dzień EKO-Dziecka w klimacie przygód Robin Hood’a odbędzie się 2 czerwca 2018 na placu pod Domem Kultury w Kętach. O godz. 11.00 rozpoczynamy Rodzinnym Rajdem Rowerowym, a o 15.30 odbędzie się plenerowa impreza na placu przed Domem Kultury.

Program imprezy:

11.00 (REJESTRACJA)

start Rodzinnego Rajdu Rowerowego
Wszystkich zgłoszonych uczestników prosimy o wcześniejsze przybycie pod Dom Kultury w Ketach. Na miejscu rozdamy koszulki uczestnikom i wyruszymy w drogę.
Szczegóły rajdu znajdą Państwo tutaj:

http://www.domkultury.kety.pl/wydarzenia/rodzinny-rajd-rowerowy-2018

o godzinie: 15.30


- Występy dziecięcych zespołów artystycznych
- Pokaz sokolniczy
- Liczne warsztaty
- Zabawy harcerzami
- Quizy i konkursy z nagrodami
- Tworzenie EKO-zwierzątek

Ogłoszenie wyników konkursu na plakat Dnia EKO-Dziecka

Poza sceną:

Stoiska z upominkami

Stoiska gastronomiczne.

Dmuchańce

Głównym sponsorem jest:

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie gminy Kęty Spółka realizuje kluczową inwestycję, tj. gazociąg Skoczów - Komorowice - Oświęcim.

Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu gminy, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

http://www.gaz-system.pl/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy