reklama

Dni Kęt 2019 z jubileuszowym koncertem Krzysztofa Cugowskiego

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.04.2019 10:00,
Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje.
Dni Kęt 2019 z jubileuszowym koncertem Krzysztofa Cugowskiego
Dni Kęt odbędą się w dniach 14-16 czerwca. Jak informują organizatorzy z Domu Kultury w Kętach, świętowanie obfitować będzie w mnóstwo atrakcji dla wszystkich mieszkańców. Jak co roku na terenach rekreacyjnych przy ul. Sobieskiego (TS Hejnał) przygotowano wiele ciekawych wydarzeń – od animacji dla dzieci, poprzez kino plenerowe, dyskotekę, kabaret oraz występy gwiazd muzyki rozrywkowej.

Główną atrakcją piątkowego popołudnia będzie Festiwal Kolorów oraz dyskoteka z Radiem Bielsko.

W sobotę na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na estradzie wystąpią również znani, lokalni muzycy. Gwiazdą wieczoru będzie KRZYSZTOF CUGOWSKI wraz z ZESPOŁEM MISTRZÓW.

Będzie to niecodzienny jubileuszowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej w towarzystwie tak znakomitych muzyków jak Jacek Królik, Robert Kubiszyn, Cezary Konrad i Tomasz Kałwak. 50 lat pracy artystycznej na 100%.


Niedziela to czas na rodzinne spędzanie czasu i tutaj nie zabraknie licznych atrakcji i gier dla najmłodszych oraz seansów kina plenerowego. W niedzielę scena należeć będzie do Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Wieczorem na estradzie wystąpi LANBERRY, czyli Małgorzata Uścisłowska – polska poiosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2015 zadebiutowała na rynku fonograficznym singlem „Podpalimy świat”, z którym dotarła do 19. miejsca na AirPlay – Top, liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Na uroczyste otwarcie Dni Kęt zapraszamy w piątek 14 czerwca na kęcki rynek, gdzie młodzież z okolicznych szkół będzie miała okazję wziąć udział w grze miejskiej.źródło: Dom Kultury Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy