reklama

Dni Andrychowa za nami. Tak było na finałowym koncercie [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 01.07.2019 10:10, PG
Gwiazdą wieczoru były Elektryczne Gitary.
Dni Andrychowa za nami. Tak było na finałowym koncercie [FOTO]

W upalną, czerwcową niedzielę (30.06.) na placu Mickiewicza odbył się drugi dzień Dni Andrychowa. Upał był tak duży, że przez cały dzień, mimo wielu atrakcji, mało kto zdecydował się przyjechać do centrum miasta.

Jednak na finałowe koncerty zespołów: Beniamin i RR, Kiwi, MUSLE oraz gwiazdy wieczoru Elektryczne Gitary przybyło mnóstwo mieszkańców, których nie wystarczyło nawet dwugodzinne opóźnienie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

gorce, 02.07.2019 09:06

Kto to wymyślił, żeby główny koncert był w niedzielę o 21 jak ludzie w poniedziałek idą do pracy. Temu taka marna frekwencja Burmistrz pewnie nie musi, na którą z Krakowa dojedzie to dojedzie. Ekipa oderwana od rzeczywistości.

martynowski, 01.07.2019 19:31

kto za to zapłacił?

Nostradamus, 01.07.2019 13:31

Dwie rzeczy rzucają mi się w oczy. Rudera po lewej stronie sceny , straszy jak straszyła. A Kuba Sienkiewicz coraz bardziej podobny jest do ............aktora Chevy Chase. :)