Czy w Andrychowie potrzebne jest nowe kino? [SONDA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.11.2018 19:30, DK
Czy w Andrychowie potrzebne jest nowe kino? [SONDA]
W Andrychowie są dwa kina. Niby jest więc urodzaj. Kino „Beskid” należy do parafii św. Macieja. Repertuar w nim jest bardzo ograniczony i mocno sprofilowany, a filmy wyświetlane są rzadko. Jest też niewielkie kino studyjne na piętrze w Miejskim Domu Kultury - wyświetlają tam filmy raczej dla koneserów. O filmowych nowościach na dużym ekranie w Andrychowie można zapomnieć.

Tymczasem w Kętach i Wadowicach z powodzeniem działają kina cyfrowe, w których niemal wszystkie filmowe premiery można zobaczyć bez większego poślizgu.

Niektórzy mieli nadzieję, że porządne kino powstanie w nowej, planowanej do budowy galerii handlowej na Górnicy. Inwestor zdementował jednak te informacje. Kino – przynajmniej na razie - tam nie powstanie, a galeria ma zostać uruchomiona w 2019 roku.

Czy w Andrychowie potrzebne jest porządne kino?

Zobaczcie naszą sondę.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 01.12.2018 15:23

Zgadnijcie co można znalezc w BANANACH w sklepach w Andrychowie??? tylko cisza sza

budyn77, 01.12.2018 11:24

Andrychów to "miasto" teoretyczne...

krl13, 01.12.2018 10:33

To kino w rękach kościoła to jakiś absurd. Niech oni się do kultury nie pchają, ich repertuar to seanse niedzielne i tyle powinno wystarczyć.