reklama

Cyrk Intersalto w Andrychowie. Konkurs - mamy wejściówki dla Czytelników [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.05.2022 06:30,
Wydarzenie odbędzie się 3 maja.
Cyrk Intersalto w Andrychowie. Konkurs - mamy wejściówki dla Czytelników [AKTUALIZACJA]

Po raz pierwszy w Andrychowie zaplanowano spektakl Cyrku Intersalto.

- Prezentujemy barwne widowisko cyrkowe dla dorosłych i dzieci z udziałem wybitnych artystów areny polskiej i gości zagranicznych. Niezapomniane wrażenia pozostawią chwile spędzone z naszymi akrobatami, żonglerami, ekwilibrystami i komikami. Będą też goście specjalni - Optimus Prime i Bumblebee - transformery pochodzące z planety Cybertron, którzy w przerwie widowiska chętnie będą pozowali do wspólnych zdjęć - informują przedstawiciele cyrku.

Cyrk Intersalto łączy elementy tradycyjnego widowiska cyrkowego z nowoczesnym wydaniem, a wszystko dzięki odpowiednio dobranej muzyce i zastosowaniu nowoczesnego oświetlenia areny.

- Serdecznie zapraszamy na 2 godziny wspólnej zabawy pod magicznym namiotem Cyrku Intersalto - zapraszają przedstawiciele cyrku.

Więcej informacji na naszym profilu www.facebook.com/cyrkintersalto

Bilety już od 30 zł. do nabycia na stronie www.biletyna.pl/dla-dzieci/Cyrk-Intersalto oraz w kasach cyrku.

Andrychów ul. 1 Maja - parking

03.05.2022 wtorek godzina 16:00


xxx

Dla naszych Czytelników Cyrk Intersalto przygotował niespodziankę – 5 wejściówek na pokaz w Andrychowie.

Wystarczy na adres [email protected] przesłać krótką odpowiedź na pytanie: dlaczego chcę odwiedzić Cyrk Intersalto ? Na odpowiedzi czekamy do1 maja br do godziny 12:00. Nagrodzimy autorów najciekawszych, naszym zdaniem, odpowiedzi.

Oprócz odpowiedzi na pytanie, w mailu powinno znaleźć się imię i nazwisko oraz numer telefonu osoby, która chce skorzystać z zaproszenia oraz nazwa miasta w którym chce odwiedzić Cyrk.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu

AKTUALIZACJA:
Bilety wygrali:
Michał Konieczny
Sabina Jankowska
Aneta Koczur
Marcin Łysoń
Karolina Pawińska


javascript:void(0);

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy