Co to był za występ! Lena Czechowicz w finale telewizyjnego show

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.09.2018 22:10, PG
Utalentowana wokalistka z Wadowic podbiła serca jurorów.
Co to był za występ! Lena Czechowicz w finale telewizyjnego show

W telewizji Polsat ruszyło nowe muzyczne show: „Śpiewajmy razem. All Together Now”. To brytyjski format reality-show, w którym uczestników programu ocenia 100 jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów i osobowości z wyjątkową charyzmą.

W polskiej wersji kapitanem jurorów została Ewa Farna a prowadzącym program jest artysta kabaretowy - Igor Kwiatkowski.

W trzecim odcinku programu (w środę - 19.09.) wystąpiła utalentowana wokalistka z Wadowic - Lena Czechowicz. Wykonała piosenkę „W stronę słońca" Eweliny Lisowskiej i poderwała do śpiewania aż 97 jurorów i tym samym wygrała odcinek przechodząc do wielkiego finału!

Gratulujemy i trzymamy kciuk za finał!

Założenie programu opiera się na tym, by zaśpiewać tak aby porwać do zabawy i wspólnego śpiewania jak największą ilość jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik.

Program składa się z ośmiu odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finałowego odcinka, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną. W 100-osobowym panelu jurorskim zasiądzie cała plejada ekspertów muzycznych, a wśród nich między innymi: Nick Sinckler, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Krzysztof "Jary" Jaryczewski - Madox, Saszan, Ewa Gil, Michał Stawiński - wokalista zespołu Oberschlesien, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Tabb Bartosz Zielony, Conrado Yanez, Ramona Rey.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy