Ciuchcia turystyczna z powiatu wadowickiego na Jubileuszu 800-lecia Niedobczyc - Rybnik!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.09.2018 09:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Ciuchcia turystyczna z powiatu wadowickiego na Jubileuszu 800-lecia Niedobczyc - Rybnik!

Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera, Rada Dzielnicy Niedobczyce oraz Dom Kultury w Rybniku - Niedobczycach zorganizowali uroczyste obchody Jubileuszu 800-lecia Niedobczyc w dniach 14-15 wrzesień, na które zostaliśmy zaproszeni. Miło nam poinformować, że nasza ciuchcia turystyczna była jedną z wielu atrakcji podczas tego wydarzenia! Z naszej atrakcji – przejażdżki ciuchcią skorzystało blisko dwa tysiące osób przez dwa dni.

Raz jeszcze zapraszamy gorąco do skorzystania z naszej atrakcji, jaką jest przejażdżka ciuchcią! Nasze ciuchcie turystyczne dowiozą Państwa do każdego miejsca utkanego z atrakcji. Są idealne na wycieczki szkolne i przedszkolne, imprezy firmowe, pikniki, festyny, jubileusze, 18-stki i okrągłe urodziny, imieniny i rocznice, wieczory panieńskie i kawalerskie – dla każdego i na każdą okazję!!!

>

Ciuchcia niech z Wami jedzie i zwiedza, szaleje i odpoczywa, przygód w tym magicznym świecie szuka! Zadzwoń już teraz: +48 604 580 616 , +48 530 740 323.

Odwiedź nasze strony: www.atrakcjewadowice.pl , www.agrokucyk.pl .
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy