Cała Polska śpiewa „Barkę”?! To i my zaśpiewajmy - portal atrakcjewadowice.pl zaprasza!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.05.2020 08:40, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Ciuchcia z Mini Zoo w Inwałdzie objedzie cały region.
Cała Polska śpiewa „Barkę”?! To i my zaśpiewajmy - portal atrakcjewadowice.pl zaprasza!

"O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś..." - chyba każdy z nas nucił kiedyś tą pieśń i zna jej refren na pamięć. Kojarzy nam się ona oczywiście z Karolem Wojtyłą! Jan Paweł II wspominał, że to właśnie ona wyprowadziła go z Ojczyzny i towarzyszyła mu na pamiętnym konklawe. Jan Paweł II to jeden z największych Polaków, który zmienił oblicze świata!

18 maja świętować będziemy rocznicę 100-lecia urodzin Jana Pawła II. Aby uczcić urodziny Ojca Świętego, zanućmy ją jeszcze raz. Tak z CAŁEGO SERCA i wszyscy RAZEM!!! Niestety ze względu na ograniczenia spowodowane epidemią nie będziemy mogli spotkać się wszyscy razem w naszych parafiach i na rynkach miast.

Mamy za to inny pomysł na wspólne śpiewanie – portal atrakcjewadowice.pl zaprasza!

Nasza wadowicka kolejka wyrusza w śpiewającą trasę (kolejka posiadać będzie zewnętrzne megafony, przez które będzie puszczana „Barka“):

START godz. 9:00

Andrychów 9:00

Kęty 9:25

Brzeszcze 10:05

Oświęcim 10:25

Zator 11:10

Skawina 12:15

Kraków 13:20

Skawina 15:00

Kalwaria Zebrzydowska 16:00

Sucha Beskidzka 16:45

Żywiec 17:45

Wadowice 18:50


Śpiewa już cały świat. Czekamy i my na Ciebie!

Pomożesz?! Zaśpiewasz razem z nami dla Jana Pawła II?! Zjednoczmy nasz głos wdzięczności!


Portal atrakcjewadowice.pl zaprasza już wkrótce na wycieczkę wspomnień kolejką wadowicką śladami Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach ( więcej inf.: www.atrakcjewadowice.pl ).


Więcej inf.: 604 580 616 ; 664 468 580.

Do zobaczenia i do usłyszenia! :)


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy