reklama

Biblioteka w Andrychowie zaprasza na spotkania z autorkami kryminałów

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.09.2022 09:55,
We wrześniu i w październiku zaplanowano cztery spotkania.
Biblioteka w Andrychowie zaprasza na spotkania z autorkami kryminałów
Powieści kryminalne to zdecydowanie najchętniej wypożyczane przez Polaków książki, także w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Andrychowie

Dlatego we wrześniu i w październiku andrychowska biblioteka organizuje cykl spotkań autorskich „Kryminalna jesień w bibliotece”.

Gośćmi będą cztery wyjątkowe autorki kryminałów: Joanna Łopusińska, Irena Małysa, Hanna Greń oraz Marta Matyszczak. Opowiedzą o swojej pracy, inspiracjach i planach pisarskich na najbliższą przyszłość.

13. 09. – spotkanie z Joanną Łopusińską
23. 09. – spotkanie z Ireną Małysą
14. 10. – spotkanie z Hanną Greń
26. 10. – spotkanie z Martą Matyszczak

Wstęp na spotkania jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację, której można dokonać telefonicznie (33 875 25 52) lub przez e-mail ([email protected])

- informuje kierownictwo biblioteki w Andrychowie

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy