reklama

Bezpłatne warsztaty "Porozmawiajmy o konfliktach"

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 16.03.2023 15:24, INFORMACJA PRASOWA
Konflikty w małżeństwie są nieuniknione. Dotyczą wszystkich, nawet tych najbardziej w sobie zakochanych par. Jak sobie z nimi radzić? Jaką zastosować metodę? Jak dobrze się ze sobą komunikować?
Bezpłatne warsztaty

Na te i inne pytania odpowiedzą Marta i Marek Babikowie, w sobotę 18 marca 2023 roku w godzinach od 9.00 do 13.00. Spotkanie odbędzie się w sali pod kościołem św. Piotra Apostoła w Wadowicach.

Warsztaty przeznaczone są dla małżeństw. Składają się z dwóch zasadniczych części. Pierwsza skupiona jest na odkrywaniu indywidualnego stylu rozwiązywania konfliktów. Natomiast w drugiej uczestnicy mają możliwość zapoznania się z zasadami doboru słów i budowania zdań pomocnych w konstruktywnym omówieniu sytuacji problemowej.

Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają wszystkie pary, które chciałyby popracować nad sposobami wzajemnej komunikacji i zapoznać się ze specyfiką sytuacji problemowych. Udział w zajęciach stwarza możliwość autorefleksji nad podejściem do konfliktów oraz przećwiczenia odpowiedniego komunikowania o swoich oczekiwaniach.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 18 marca 2023 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 w sali pod kościołem św. Piotra Apostoła w Wadowicach. Wstęp jest wolny.

źródło: Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy