Bezpieczny Dom Kultury w Kętach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.05.2020 09:21, INFORMACJA PRASOWA
Domu Kultury w Kętach wznawia działalność, ale z zachowaniem procedur higienicznych związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego.
Bezpieczny Dom Kultury w Kętach

Poniżej komunikat DK Kęty w tej sprawie:

W związku z pandemią koronawirusa oraz w trosce o dobro mieszkańców, od 4 maja 2020 r. do odwołania wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu Domu Kultury w Kętach:

1. Zniesione zostają ograniczenia godzin bezpośredniej obsługi mieszkańców. Bezpośrednia obsługa mieszkańców będzie odbywać się z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa (dezynfekcja rąk, noszenie maseczek ochronnych, zachowywanie 2-metrowego dystansu społecznego).

2. Godziny pracy Domu Kultury w Kętach:

od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Zalecane jest wcześniejsze umówienie się na wizytę (nie dotyczy KASY)

Godziny pracy KASY Domu Kultury w Kętach

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

4. Mieszkańcom przypominamy, że istnieje możliwość załatwiania wielu spraw drogą elektroniczną lub telefoniczną, dzięki czemu osobista wizyta w Domu Kultury często nie jest konieczna.

5. W galerii na parterze budynku głównego mogą jednocześnie przebywać 4 osoby.

6. W holu budynku głównego może jednocześnie przebywać 17 osób.

7. Kącik Malucha NIECZYNNY do odwołania.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy