Bajkolandia w Andrychowie odwołana [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.06.2018 08:00,
Z powodu deszczu odwołana została niedzielna impreza z okazji Dnia Dziecka w Andrychowie
Bajkolandia w Andrychowie odwołana [AKTUALIZACJA]
- Z przyczyn niezależnych od Organizatora, z uwagi na złe warunki atmosferyczne, które uniemożliwią przeprowadzenie zabaw dla dzieci na płycie stadionu i bieżni, tegoroczna edycja Bajkolandii, która miała się odbyć na stadionie AKS Beskid w dniu dzisiejszym, zostaje odwołana - informuje Anna Płonka z Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.

Zaplanowana na niedzielę impreza z okazji Dnia Dziecka nie odbędzie się również w ośrodku Czarny Groń w Rzykach - została odwołana z powodu deszczu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ababa, 04.06.2018 10:33

Tragedia, żeby Andrychów nic dla dzieci nie mógł zaoferować!!!! Rozumiem że pogody nikt nie przewidzi, ale jak się organizuje imprezę na otwartej przestrzeni, to się rozważa każdą ewentualność. Padało ledwo do 10 rano, potem już było ok, nawet jeśli teren nie był suchy na 100% to można było coś wymyślić. COKOLWIEK!!!!!

Mirosław, 04.06.2018 08:52

Jestem mieszkańcem Andrychowa od niedawna, patrząc z perspektywy mieszkańca innych miast czegoś takiego jak żyje nie widziałem, jak chcecie zachęcić kogokolwiek do mieszkania tutaj lub pozostania, miasto jest martwe jeżeli chodzi o imprezy co robić z rodzinami, gdzie baseny? Drogi rowerowe, pasy dla rolkarzy? Do tego jedyna impreza dla dzieciaków i odwołana ? Naprawdę tak ciasno z terminarzem imprez ze nie da się przełożyć na za tydzień ? Nie da się zorganizować jednej imprezy tylko się ją odwołuje ?

Mieszkaniec2, 03.06.2018 13:38

Przecież to smieszne,to tylko deszcz moze nie wszystkie atrakcje by były dostępne ale by coś było ,a w czasie burzy zawsze jest Dom kultury albo chociaż ,,zamek,, w parku , tylko że trzeba by było chcieć ale lepiej odwołać .

`, 03.06.2018 13:30

Psikuta ...... Zrób sobie transparent ze swoimi hasłami np. "zamknij mordę..." i stań dzisiaj przed stadionem.

budyn77, 03.06.2018 13:18

Te komentarze o wójcie Zaku rodziców dzieci dziś pod stadionem - bezcenne...Ludzie przyjechali z dziećmi a tu lipa. Brać tyle kasy i spierdolic sprawę dnia dziecka... Brawo wójt Zak i jego pracownicy.

nomasakra, 03.06.2018 12:53

Budyń77 A ty co zrobiłeś dobrego dla miasta?? Nic?? To chyba twoja wina i pani studniarz że imprezy nie ma? Kto się woził po pani dyrektor Anecie Wadrzyk? Tamta pani przynajmniej by nie odwołała takiej imprezy tylko szybko coś innego wymyśliła. Więc apel do budyń77 zamknij mordę i przestań tu w końcu najezdzac na burmistrza bo jeszcze w tamtych wyborach to byś do ognia za nim wskoczył fałszywa mendo

maniek, 03.06.2018 11:17

burze i deszcze siła wyższa. Ale kurcze nie dało się zorganizować jakieś alternatywy w mdk? Jednak podatnicy płacą tyle kasy na ckiw że mają prawo oczekiwać że będą atrakcje na dzień dziecka.

budyn77, 03.06.2018 11:07

Brawo wójt Zak. Nędza w tym Andrychowie - nie ma w gminie nowoczesnej i dużej hali czy domu kultury gdzie można by było przeprowadzić imprezę dla dzieci. Brawo wójt Zak!

nomasakra, 03.06.2018 10:40

Za poprzedniej pani dyrektor imprez nie odwoływano. Zawsze była jakaś alternatywa. Ale co z poziom CKiW upadł bardzo nisko.