reklama

Autobus miejski dowiezie mieszkańców na Tour de Pologne [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.08.2019 10:20, PG
Przejazdy dla mieszkańców będą bezpłatne.
Autobus miejski dowiezie mieszkańców na Tour de Pologne [AKTUALIZACJA]

Meta 4 etapu wyścigu 76. Tour de Pologne będzie miała miejsce przy Kocierz Hotel&SPA.

Jak informuje Urząd Miejski w Andrychowie w dniu przejazdu Tour de Pologne przez Kocierz Hotel&SPA czyli we wtorek (06.08.) gmina przygotowała dodatkowy autobus komunikacji miejskiej, który będzie jeździł od godz. 10:00 do 13:00. Przejazdy dla mieszkańców będą bezpłatne. Droga wojewódzka 781 przez Przełęcz Kocierską będzie zamknięta.

Odjazdy z przystanku na ul. 1 Maja w Andrychowie: godz. 10:00, 11:00, 12:00, 13:00.

Po ostatnim kursie autobus pozostanie w Kocierz Hotel&SPA do zamknięcia etapu czyli do godz. ok. 16.30.

Odjazdy z Kocierza do Andrychowa: 17:00, 18:00.

Mieszkańcy Targanic muszą liczyć się ze zmianami w rozkładzie jazdy autobusów komunikacji miejskiej w dniu przejazdu Tour de Pologne. Urząd zachęca do śledzenia informacji, które zostaną na zamieszczone na przystankach.

Kolarze będą jechać ul. Beskidzką w Targanicach (od Kocierza w kierunku Wielkiej Puszczy). Ruch samochodowy będzie zamykany i otwierany cyklicznie.

ETAP 4
06.08 ETAP 4 – JAWORZNO - ŚLĄSKIE, KOCIERZ / 173 KM
Czwartego dnia Tour de Pologne wjedzie w góry. Po starcie w Jaworznie kolarze pojadą na południe. Na pierwszej, bardziej płaskiej części dystansu znajduje się Lotna Premia LOTTO w Wilamowicach. Potem peleton wjedzie w malowniczy Beskid Śląski, gdzie peleton pokona dwie rundy po 38,5 kilometra. Tam na trasie znajdują się dwie Górskie Premie TAURON pierwszej kategorii – Kocierz oraz dwie drugiej kategorii – Wielka Puszcza. Etap czwarty odbędzie się pod hasłem 100-lecia Powstań Śląskich. Partnerem mety, która zlokalizowana jest przy Kocierz Hotel&Spa, jest Województwo Śląskie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy