reklama

„AUSTRALIA, GDZIE KWIATY RODZĄ SIĘ Z OGNIA”. MAREK TOMALIK W KLUBIE PODRÓŻNIKA

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.01.2022 07:00, INFORMACJA PRASOWA
„AUSTRALIA, GDZIE KWIATY RODZĄ SIĘ Z OGNIA” MAREK TOMALIK W KLUBIE PODRÓŻNIKA
„AUSTRALIA, GDZIE KWIATY RODZĄ SIĘ Z OGNIA”. MAREK TOMALIK W KLUBIE PODRÓŻNIKA

Klub Podróżnika Koła PTTK „Chałupa” zaprasza na spotkanie z Markiem Tomalikiem zatytułowane „Australia, gdzie kwiaty rodzą się z ognia”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 11 stycznia o godz. 18.00 w sali bankietowej Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie.


Marek Tomalik - podróżnik, pisarz, dziennikarz prasowy i radiowy. Pasjonat i znawca Australii, do której jeździ systematycznie. Autor książek: „Australia, gdzie kwiaty rodzą się z ognia”, „Australia, moja miłość”, „Lady Australia” oraz traktatu filozoficznego „9 ognisk”.

Twórca i organizator 23 edycji Festiwalu Podróżników „Trzy Żywioły”. Dwukrotny laureat Kolosów - polskich nagród podróżniczych. Zasiadał w jury Travelerów przyznawanych przez „National Geographic”. W RMF Classic prowadzi podróżniczą audycję „Jasna Strona Świata”.

Podczas spotkania będzie można nabyć książki Marka Tomalika w atrakcyjnej cenie.

Wstęp wolny.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy