reklama

Atrakcyjny weekend: koncerty, kabaret, głośny film i zlot food trucków

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.03.2019 17:05,
Wadowice i Andrychów.
Atrakcyjny weekend: koncerty, kabaret, głośny film i zlot food trucków
Najbliższy weekend w Wadowickim Centrum Kultury zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i różnorodnie. Na publiczność czeka spora dawka humoru, muzyczna uczta oraz kino nie tylko dla koneserów.

W piątek 22 marca o godz. 19:00 zapraszamy na kabaret Jurki, który rozbawi widzów najnowszym programem zawierającym dużą dawkę improwizacji.

Dzień później o godz. 19:00 dla wszystkich miłośników muzyki WCK przygotowało prawdziwą ucztę w postaci koncertu Piotra Wyleżoła, któremu towarzyszyć będzie międzynarodowy skład muzyków z legendarnym Dayna Stephensem (USA) na czele. Koncert odbędzie się w ramach znanego i lubianego cyklu „Przy lampce”, a obsługę cateringową zapewni kawiarnia „Galicjanka”.Niedziela upłynie pod znakiem X muzy i seansem kasowego filmu Patryka Vegi pt. „Kobiety Mafii 2”. Wszystkie mamy chcące nadrobić filmowe zaległości zapraszamy w poniedziałek na godz. 12:00 na pokaz filmu pt. „Zabawa zabawa”. Seans prezentowany w ramach cyklu „KinoMam” odbędzie się przy lekko przyciemnionym świetle oraz przy przyciszonym dźwięku. Do dyspozycji mam będzie bawialnia, przewijak, kuchnia oraz „parking na wózki” w holu kina.

W Andrychowie aż trzy wydarzenia:

W piątek o godz. 20:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie wystąpi Tomasz Organek z zespołem a z kolei w sobotę (23.03) o godz. 16:00 królowa śląskiej muzyki rozrywkowej Teresa Werner.W weekend 23-24 marca na placu Mickiewicza w Andrychowie zaplanowano Zlot Food Trucków. To będzie impreza inaugurująca foodtruckowy sezon. Gościem specjalnym będzie Jarosław Śliwka - TOP CHEF Polska. Na placu Mickiewicza pojawią się food trucki z całego kraju, serwujące potrawy z Czterech Stron Świata.

W programie:
- Panele tematyczne i dyskusyjne związane z gotowaniem
- Prelekcja pt "Czym to się je? - czyli czym jest Street Food"
- Strefa DJ z muzyką elektroniczną
- Konkurs jedzenia BURGERÓW na czas
- Ogródek piwny
- Strefa dla najmłodszych
- Konkurs na najlepszego Food Trucka Zlotu
- Inne atrakcje

Będzie można skosztować potraw m.in. kuchni kubańskiej, węgierskiej, hiszpańskiej, chorwackiej, belgijskiej i wielu innych.foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy