reklama

ATRAKCJEWADOWICE.PL ZAPRASZAJĄ!!! We wtorek darmowe wycieczki ciuchcią

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.05.2019 12:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ATRAKCJEWADOWICE.PL ZAPRASZAJĄ!!! We wtorek darmowe wycieczki ciuchcią

Wadowice to miejsce niezwykłe, przecież to tu „wszystko się zaczęło”.

Historia Karola Wojtyły i Wadowic nierozerwalnie powiązały się ze sobą. Dla tych, którzy pragną odkryć bardziej nieoczywiste karty tej opowieści powstał pomysł Szlaku Karola Wojtyły. Dla tych zaś, którzy chcieliby to zrobić zapewniając sobie dodatkowe przeżycia i moc wrażeń, uruchomiona została wycieczka ciuchcią wadowicką Szlakiem Karola Wojtyły. Ciuchcia, kursując pomiędzy najważniejszymi miejscami Wadowic sprawi, że jej pasażerowie odkryją w Papieżu nie tylko jednego z największych ludzi w historii, ale także człowieka. Karola, który urodził się, dorastał, uczył, świętował, pisał grał w teatrze i żył w Wadowicach.

A już jutro (ostatni wtorek) darmowe wycieczki ciuchcią Szlakiem Karola Wojtyły w Wadowicach.

Przystanek: ul. Emilli i Karola Wojtyłów

Godziny: 10:00-15:00 – odjazdy co pełną godzinę. Trasa trwa około 35-40 min

Rezerwacje: w tym dniu nie są przyjmowane rezerwacje.

WYCIECZKA WSPOMNIEŃ „Z ŻYCIA KAROLA WOJTYŁY” – SZLAK KAROLA WOJTYŁY to idealny pomysł na zorganizowanie wycieczki szkolnej. Wycieczka ta to połączenie edukacji z odrobiną zabawy! To także doskonały sposób na integrację klasy!

Zapraszamy do rezerwacji: 604 580 616 / 530 740 323!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy