AtrakcjeWadowice.pl zapraszają na „Zawody w jedzeniu kremówek papieskich“ - ruszają zapisy!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 08.08.2020 14:01,
AtrakcjeWadowice.pl zapraszają na „Zawody w jedzeniu kremówek papieskich“ - ruszają zapisy!

Impreza zaplanowana jest na 25 sierpnia 2020 roku w godz. 13:00-19:00 na wadowickim Rynku, impreza ta przyczyni się do rozpowszechniania dziedzictwa kulturowego. Wydarzenie organizowane jest dla szerokiej grupy odbiorców - przede wszystkim dla mieszkańców Gminy Wadowice, jak również mieszkańców pozostałych gmin powiatu wadowickiego oraz turystów. 100-lecie urodzin Karola Wojtyły jest rokiem szczególnym dla Gminy Wadowice, organizacja takiej imprezy dla mieszkańców będzie wspaniałą okazją do świętowania tego okresu.

Przewidziane są liczne atrakcje oraz konkursy dla dzieci i dla osób dorosłych - m.in. jazda na „suchych nartach“, gra w piłkę szmaciankę, quiz o Janie Pawle II, itd. - dla KAŻDEGO, kto tylko weźmie udział w jakiejkolwiek aktywności związanej z życiem Karola Wojtyły - KREMÓWKA gratis!

Udział w zawodach jest bezpłatny, wystarczy tylko: zapisać się do konkursu (tel. 604 580 616, e-mail: [email protected]), przyjść 25 sierpnia (wtorek) przed godz. 16:00 na Plac Jana Pawła II w Wadowicach i zjeść, jak największą ilość kremówek!

Konkurencje:

1. Jedzenie kremówek na czas.

2. Jedzenie kremówek na ilość.

3. Zawody rodzinne w jedzeniu kremówek na czas.

Cenne nagrody i upominki dla każdego - już wkrótce więcej szczegółów!

Regulamin „Zawodów w jedzeniu kremówek papieskich” : http://www.atrakcjewadowice.pl/news/atrakcjewadowicepl-zapraszaja-na-zawody-w-jedzeniu-kremowek-papieskich

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy