reklama

Andrychowska Wigilia i choinki na święta od mamNewsa.pl

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.12.2019 16:20,
Zobaczcie szczegóły naszej przedświątecznej akcji.
Andrychowska Wigilia i choinki na święta od mamNewsa.pl

Tegoroczna akcja odbędzie się w nieco zmienionej formule. W niedzielę (15 grudnia) na parkingu przed basenem krytym przy ulicy Włókniarzy będzie się działo!

Po raz dziesiąty zorganizowana zostanie Andrychowska Wigilia. To przedświąteczne spotkanie stało się już tradycją – mieszkańcy Andrychowa spotykają się, by składać sobie życzenia, posłuchać koncertu kolęd i skosztować świątecznych przysmaków, które jak zwykle przygotują restauratorzy z gminy Andrychów. Początek o godzinie 11:30.

Jedną z atrakcji tegorocznego przedświątecznego spotkania w Andrychowie będzie właśnie nasza akcja coroczna akcja "Choinki na święta od mamNewsa.pl”. Rozdawanie choinek rozpoczniemy o godzinie 14:00. Jak zwykle nie obowiązuje kolejka, przygotowaliśmy za to konkursy - oprócz choinek mamy do rozdania mnóstwo prezentów i upominków, a akcję organizujemy wspólnie z andrychowskimi firmami.

O szczegółach przedświątecznego spotkania w Andrychowie będziemy jeszcze przypominać.

Zapraszamy 15 grudnia na parking przy basenie – początek o godz. 11:30.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 03.12.2019 07:41

To co poniżej to najwyraźniej stanowisko typowego pełowczaka andrychowskiego. Widać ma straszny ból D że ktoś w przeciwieństwie do niego potrafi zaoszczędzić pieniądze !

tomekx, 02.12.2019 20:16

To co poniżej to najwyraźniej stanowisko typowego pisowca andrychowskiego.Widać nażarci są do syta i żal im że kto może coś rozdawać przed świętami. Ale nie dziwota skoro czołowy andrychowski pisowiec Marek Polak w ciągu kilku lat p osłowania zaoszczędził 600 tyś zł i podpisał się pod kandydaturą Banasia

Bryndza, 02.12.2019 17:48

W sobotę na Andrzejkach mówiliśmy o tym że trzeba iść po choinkę od mamnewsa. To jest moi drodzy tradycja moja córka mówi że musi mieć choinkę od was. Nie wiem co mam teraz zrobić aby się udało.