Andrychowianie na Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.08.2019 18:00, PG/WB
Jak tam jest naprawdę? Sprawdźcie relację naszej Czytelniczki.
Andrychowianie na Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą

W niedzielę (04.08.) nad ranem zakończył się jubileuszowy – 25. Festival Pol’and’Rock (dawny Woodstock).

Na dużej scenie zagrali m.in. Ziggy Marley, Avatar, Acid Drinkers i Agnieszka Chylińska. Pierwszy raz w historii wystąpił także Kazik z zespołem Kult. Tylko na ich koncercie bawiło się blisko milion osób.

Z kolei na małej scenie zagrali m.in.: Daria Zawiałow, Moskwa, Sidney Polak, Bokka, Majka Jeżowska.

Podczas festiwalu zmarły dwie osoby. Przyczyny ich śmierci nie są znane.

Jedna z Czytelniczek, andrychowianka, przesyła nam zdjęcia oraz swoją relację z festiwalu: Jak mam skomentować jako osoba, która pojechała po raz pierwszy: mega petarda! Mnóstwo ludzi pozytywnie nastawionych, miłych i pomocnych. Kiedyś myślałam, że Woodstock jest taki kawał brudu, smrodu i pijaństwa. Ja osobiście całą imprezę na trzeźwo, trochę śmieci było ale tak jest wszędzie gdy w jednym momencie jest aż tylu ludzi. Prysznice super, ciepłą woda, czyściutko. Koncerty na najwyższym poziomie i atmosfera nie do opisania. Jedyne czego bym unikała tutaj, to przyjazd z dziećmi – bo jest to jednak impreza masowa, alkohol i tym podobne – wiadomo jak się czegoś szuka to się znajdzie. Polecam chociaż raz przyjechać, zobaczyć jak jest, bo ludzie których tu nigdy nie było sięją propagandę że syf, kiła i mogiła. Nie wspominając już o micie ze strzykawkami w tle.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 06.08.2019 22:30

co na.to sedesy?

jgjorg, 05.08.2019 20:51

0

jgjorg, 05.08.2019 20:51

0

xpek, 05.08.2019 17:01

co na.to pisuary?