reklama

Andrychów już świąteczny. Na placu Mickiewicza stanęła choinka [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.12.2018 09:48, PG/WB
Zamontowana została w środę (05.12.) przed południem.
Andrychów już świąteczny. Na placu Mickiewicza stanęła choinka [FOTO]

Choinka została podarowana gminie Andrychów przez jednego z mieszkańców. Przewozem i montażem choinki zajął się Zakład Gospodarki Komunalnej w Andrychowie. Jak przekazują nam w ZGK drzewko musi być dobrze zabezpieczone na wypadek silnych wiatrów i niesprzyjającej pogody. Na choince pojawią się także lampki i ozdoby świąteczne. Od samego rana w środę na placu Mickiewicza pracuje ekipa ZGK. Wcześniej przyozdobiono też miasto iluminacjami świątecznymi.


A tak prezentują się zamontowane już na andrychowskich ulicach iluminacje świąteczne.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

moganus, 05.12.2018 17:52

@Mieszkaniec2 A widziałeś w ogóle ten " krzok " na oczy aby takie brednie pisać ? Akurat obecna choinka jest dupanista i piękna.

Mieszkaniec2, 05.12.2018 17:18

Dlaczego ta choinka na placu Mickiewicza co roku wygląda jak krzok smutna, uboga, okropna napewno nie oddaje radosnej, ciepłej atmosfery świąt.