reklama

Alicja Kucia powalczy w piątek o tytuł Miss Polski Nastolatek [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 13.01.2021 19:15, DK
Miss Małopolski Nastolatek zawalczy o kolejny tytuł.
Alicja Kucia powalczy w piątek o tytuł Miss Polski Nastolatek [FOTO]

Alicja Kucia z Bachowic (gmina Spytkowice), bo o niej mowa, w najbliższy piątek (15.01) rywalizować będzie o tytuł najpiękniejszej nastolatki w Polsce. O godz. 20.00 w stacji SuperPolsat wyemitowany zostanie finał Miss Polski Nastolatek. O to miano rywalizować będą 23 nastolatki z całego kraju.

Alicja Kucia uczęszcza do liceum ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu, do klasy o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznej.
Bardzo lubi grać na gitarze, jeździć na rolkach oraz deskorolce. Lubię również gotować oraz spotykać się ze znajomymi.

Alicja zgłosiła się do konkursu, ponieważ zobaczyła zgłoszenie w internecie i stwierdziła, że warto spróbować (okazuje się, że naprawdę warto).

Eliminacje do wyborów Miss Nastolatek odbywały się online z wyjątkiem sesji zdjęciowych i nagrań (finałowych oraz półfinałowych). Alicja chce studiować medycynę lecz jeszcze nie wie jaką specjalizację wybrać.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy