reklama
reklama

Aktorka z naszego regionu w popularnym serialu

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.06.2024 16:00, eł
Ta rola ma szansę przynieść jej popularność.
Aktorka z naszego regionu  w popularnym serialu

Na antenie TVP1 emitowany jest właśnie drugi sezon kostiumowego serialu „Korona Królów. Jagiellonowie”, w którym telewidzowie śledzą losy najdłużej panującego polskiego monarchy - Władysława II Jagiełły. W odcinku 177 pojawiła się intrygująca nowa postać, piękna młoda kobieta imieniem Petra. Na razie nie wiadomo, kim ona jest, ale nie jest tajemnicą, kto ją gra.

W rolę Petry wcieliła się 30-letnia aktorka pochodząca z Grzechyni w gminie Maków Podhalański – Anna Nieciąg. To absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku) oraz Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie. Wcześniej studiowała również dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Swoje kompetencje podnosiła podczas rozmaitych warsztatów. Nie tylko aktorskich i teatralnych, ale również między innymi radiowych, dubbingowych, białego śpiewu czy... szermierski scenicznej. Ma na koncie trochę ról filmowych i teatralnych, ale dopiero gra w serialu „Korona Królów. Jagiellonowie” ma szansę przynieść jej popularność.

- To była fantastyczna praca z wyjątkowymi ludźmi! Spełniło się moje marzenie o zagraniu roli kostiumowej – zapewnia Anna Nieciąg. Jak wyznaje, łatwo było jej wcielić się w postać Petry, która jest kobietą w podobnym do niej wieku i z podobnymi życiowymi rozterkami. Ale mimo to rola okazała się trudna i wymagająca, ze względu na dramatyczne losy bohaterki. Anna Nieciąg ujawnia, że śledząc historię Petry można spodziewać się zwrotów akcji i zaskakującego zakończenia.


Foto: Instagram/anieciag

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy